ЗНАЙОМТЕСЬ  -  ВИХОВАТЕЛІЬ ДОШКІЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ :
     

 Дяченко Ольга Дмитрівна

 

Ольга Дмитрівна працює над проблемою « Формування екологічної культури дітей дошкільного віку ».  Формування гуманного ставлення до природи – основне завдання екологічного виховання, яке реалізується шляхом розвитку в дітей співчуття співпереживання  до всіх живих істот на планеті.  Дошкільний вік характеризується підвищеною допитливістю в різних сферах, але особливий інтерес діти проявляють до природи. Тому екологічне виховання в дитячому закладі займає важливе місце в розвитку пізнання навколишнього світу, виробленні гуманного ставлення до всього живого і формуванні усвідомленої поведінки у природному середовищі.

Спілкування з рослинами і тваринами доступне дітям дошкільного віку. Організовуючи спілкування дітей в процесі спостереження, практичної діяльності , Наталія Василівна навчає вихованців обстежувати, визначати  характерні зовнішні ознаки, особливості поведінки тварин, умови для росту рослин, привчає дотримуватися правил спілкування в природі.
 

                                                   
                                                                


                                              
Велика справа мати спонсорів та людей, які піклуються про підростаюче покоління.Гринівський сільський голова Галина Григорівна Черевко виділила кошти на придбання меблів для дошкільного підрозділу Гринівського НВК. 17 березня меблі були доставлені і встановлені в ігровій кімнаті. Інтер'єр даної кімнати затишний і красивий, радіють дошкільнята таким змінам.