ЗНАЙОМТЕСЬ  -  ВИХОВАТЕЛІЬ ДОШКІЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ :
     

  Биченко Наталія Василівна
 

Наталія Василівна працює над проблемою « Формування екологічної культури дітей дошкільного віку ».  Формування гуманного ставлення до природи – основне завдання екологічного виховання, яке реалізується шляхом розвитку в дітей співчуття співпереживання  до всіх живих істот на планеті.  Дошкільний вік характеризується підвищеною допитливістю в різних сферах, але особливий інтерес діти проявляють до природи. Тому екологічне виховання в дитячому закладі займає важливе місце в розвитку пізнання навколишнього світу, виробленні гуманного ставлення до всього живого і формуванні усвідомленої поведінки у природному середовищі.

Спілкування з рослинами і тваринами доступне дітям дошкільного віку. Організовуючи спілкування дітей в процесі спостереження, практичної діяльності , Наталія Василівна навчає вихованців обстежувати, визначати  характерні зовнішні ознаки, особливості поведінки тварин, умови для росту рослин, привчає дотримуватися правил спілкування в природі.
 

                          
                                               


                         Свято Миколая
Серед зимових свят є таке чудове  свято, свято здійснення дитячих мрій і побажань  - день Святого Миколая. Воно є одним з найулюбленіших свят української дітвори. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та      батькам.
         Ось і  19 грудня 2017року до слухняних та чемних діточок дошкільногопідрозділу та учнів початкової ланки Гринівського НВК: "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ "прийшло свято Миколая. Старанно готувалися діти разом з вихователем Биченко Н.В. до нього. Вони вивчили вірші, пісні, танці і тим порадували своїх наставників, батьків  і гостей свята:  виконуючу обов'язки старости Черевко Г.І,  представника ТОВ агрофірми«Вікторія» в Недригайлівському районі О.В.Прилипка.Олег Васильович передав від Святого Миколая солодкі подарунки дітям та побажав гарно вчитися та слухатися батьків, вчителів.


                                                                                                 



                                              
Велика справа мати спонсорів та людей, які піклуються про підростаюче покоління.Гринівський сільський голова Галина Григорівна Черевко виділила кошти на придбання меблів для дошкільного підрозділу Гринівського НВК. 17 березня меблі були доставлені і встановлені в ігровій кімнаті. Інтер'єр даної кімнати затишний і красивий, радіють дошкільнята таким змінам.