Районний семінар класних керівників на тему:  
«Інноваційні підходи до формування національно – патріотичних цінностей»

Власенко Н.М поділилася досвідом роботи з національно – патріотичного виховання, ознайомила з новими формами позакласної виховної роботи.

Провела з класними керівниками ділову гру «Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе» у напрямку національно – патріотичного виховання.
                                                                                                                                                
 

5 березня 2019 року в ГРИНІВСЬКОМУ НВК відбулася щорічна гра з української мови, літератури та українознавства - «Соняшник» Завданнями гри є: формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством                                                                                                                  
 

План

проведення тижня математики

Понеділок

1.Відкриття тижня

2.Математична десятихвилинка на уроках математики у 5,6 кл про видатних українських математиків

Вівторок

1.Конкурс цікавих задач і математичних кросвордів для учнів 2-6 кл

Середа

1.Конкурс для учнів 2-6 кл на прислів’я,загадки, пісні, що містять числівники

Четвер

1.Пізнавально- розважальний конкурс для учнів 9,11 кл

Пятниця

1.Гра « Я люблю Україну та математику» для учнів 9,11 кл
 

  1 березня 2019 року, відповідно до листа МОН України від 28.01.2019 №2.4.-312 «Про проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». У нашій дошкільній групі було проведене Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»                                                                                                                                            

28 лютого та 1 березня 2019 року практичний психолог Дяченко І.І. брала участь в V  Міжнародно науково- практичній конференції " Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя"
             

           Перемога в   конкурсі захисту ІІ етапу науково-дослідницьких робіт МАН.
Михно Ганна учениця 11 класу Гринівського НВК зайняла ІІІ місце з роботою "Популяції конвалії лікарської на еколого-ценотичному та географічному градієнтах" . Люда Богославська учениця 9 класу з роботою "Фітопопуляції на елементах мозаїки рослинного покриву"  зайняла ІІІ місце. Вітаємо учениць.Подальших успіхів їм та перемог!!!!        

21 лютого 2019 року до Міжнародного дня рідної мови в НВК було проведено флешмоб « Рідна мова- це…» для учнів 1-11 класів і вчителів. А також учні школи взяли участь у мовознавчому квесті - грі « У царстві рідної мови»
                                                                                                                                    
   Відповідно до листа Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 30.11.2018 №10/21-25/410 «Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року» 23 січня для учнів 11 класу був проведений урок інформатики, на якому були розглянуті особливості проведенння ЗНО в 2019 році. Випускники ознайомилися з сайтами ХРЦОЯО, УЦОЯО. Учні одинадцятого класу виконали практичні завдання і отримали #ХРЦОЯО_ЗНО_200 Були зроблені фото із зображенням секретного хештегу, отриманого, після виконання завдань квесту. Фото розміщені в соцмережах Facebook на сторінці ХРЦОЯО.та Instagram на власних сторінках .