Ялинка вогниками грає,

З Новим Роком всіх вітає

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

Щороку Гринівський НВК сумлінно готується до Новорічних свят.

З 28 по 29 грудня у  нашій школі відбувалися свята - новорічні ранки та вечори для учнів.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

 

 Усі діти з нетерпінням чекали, коли нарешті Дід Мороз разом зі Снігуронькою почнуть із червоного мішка діставати солодкі подарунки.Вихованці дошкільного підрозділу та  учні 1-6 класів також святкували весело. Святкові постановки , вікторини,  розважальні програми - не весь перелік новорічних забав, які вони готували разом зі своїми класними керівниками.

Старшокласники порадували нас своєї безпосередністю та сучасністю виступів.Продовжилося святкування на новорічній дискотеці. Закінчилось свято позитивним настроєм, адже у цей день навіть дорослі повірили у чудеса.    

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. Це добре розуміє наш постійний спонсор Постіл П.І.,який нещодавно  придбав для нашого закладу ноутбук. Адміністрація закладу, учні, вчителі, батьки дуже вдячні Петру Івановичу за багаторічну допомогу закладу .Вітаємо його та його родину з Новим роком та Новорічними святами. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.                                                                        
                                                                               
                                                                                              
    


19 грудня 2018 року в теплій і дружній атмосфері дошкільного підрозділу Гринівського НВК прошло свято Миколая. Спонсорами свята стали Постіл П.І. та Олег Прилипко .

  

В Гринівському НВК був проведений захід присвячений 85 – річниці пам’ яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Діти згадали ті страшні роки голодної смерті, зачитали свідчення очевидців села та переглянули документальний фільм.

                      

з 01. 10. по 08.10. 2018 року в Гринівському НВК пройшов тиждень правових знань,приурочених до Дня юриста

Зміст

 

Дата проведення

1.

Правова вікторина на тему» Права і відповідальність неповнолітніх »

01 жовтня 2018 року

2.

  • кросвордів на правову тематику. 9 – 11 клас

01 жовтня 2018 року

3.

Урок – гра на тему « Мої права » для учнів 1 – 4 класів

05 жовтня 2018 року

4.

Урок – подорож « У світі юридичних професій ».

05 жовтня 2018 року

5.

Розв язування задач та ситуацій на правову тематику.

08 жовтня 2018 року

                                                                                                                                       

                                                                                                                                       

Напередодні Дня працівників освіти школу облетіла звістка, що колектив школи отримав в подарунок музикальний комплекс. Раділи всі: діти, вчителі, батьки. Адже тепер вирішене питання з музичним супроводом всіх виховних заходів.

Учні на кожній перерві бігали на репитиції.Жваво обмінювалися своїми враженнями:якісне звучання, два радіомікрофони. Та це ж супер!

Музичний центр подарував школі депутат Недригайлівської селищної ради Постіл Петро Іванович. Добрі справи не залишаються непоміченими. Діти – це наше майбутнє, майбутнє України! І всі ми разом дбаємо про їх становлення, як громадян своєї держави, готуємо до самостійного життя.

Ще влітку, на оздоровчому майданчику, Петро Іванович допомагав в оздоровленні учнів.

Петро Іванович постійно піклується по дітей, дарує їм радість, надію.

Колектив школи щиро дякує нашим меценатам за небайдуже ставлення до проблем школи та села. адже за його клопотання було відремонтована дорога в селі Гринівка.

Зичимо вам всіх гараздів і щоб ви ще багато років радували людей добрими справами.
                                                                                                                                        
 
                                                                                                                                   
Гринівський НВК посів ІІІ місце в виставці-конкурсі квіткових композицій, присвяченій  75-ї річниці визволення Недригайлова та населених пунктів Недригайлівської селищної   ради   від   фашистських загарбників     " />   
                                                                                                                               
                 Ось і закінчилося тепле літо, а попереду новий навчальний рік, наповнений новими цікавими подіями.                                                                Третього вересня з порога Гринівської школи чути музику і вітальні слова. Сама школа прикрашена кульками, стрічками і квітами. Все дуже хвилююче, особливо для маленьких першокласників, яким тільки належить знайомство зі шкільним життям, з усіма її радощами і прикрощами.  Їх чекають нові друзі, цікаві предмети, ігри, спілкування, а також важка робота по засвоєнню інформації з товстих підручників та вирішення складних завдань.

Привітали школярів, батьків і весь педагогічний колектив заступник Недригайлівського селищного голови А.Г. Сиротенко, директор НВК Г.І. Косенко, виконуюча обов’язки старости Гринівського старостинського округу Г.Г. Черевко